Pomysły na sprawdzone i łatwo dostępne prezenty

Znów ten sam scenariusz. Myślałeś, że wyrobisz się z zakupem prezentu dla najbliższej osoby, jednak kto by o wszystkim pamiętał w natłoku obowiązków. Brak czasu i pustka w głowie nie są najlepszymi sprzymierzeńcami zakupów. Dzięki nam nie musisz przeszukiwać setki sklepów i stron internetowych.

Kiedy masz dosłownie chwilę

Kwiaty i jeszcze raz kwiaty, a potem więcej kwiatów. Niezależnie od wieku i okazji. Jest to świetne rozwiązanie dla zaoszczędzenia czasu. Możesz zadzwonić do kwiaciarni po drodze, by ci przyszykowali odpowiednie zamówienie lub zajść z marszu po gotową wiązankę. Nowym trendem są piękne kwiatowe kompozycje w pudełkach. Dzięki odżywkom zawartych w gąbkach florystycznych, taki rodzaj bukietu cieszy się znacznie większą długowiecznością od tradycyjnych.

Alkohol. W każdym monopolowym można dostać zestawy prezentowe albo unikalny trunek. Część producentów dba też o to, by ich wyroby już na półce w sklepie wyglądały reprezentacyjnie. Butelki umieszczane w wymyślnych pudełkach czy drewniane skrzyneczkach robią wrażenie. Ten rodzaj prezentu to również duże do popisu w każdym przedziale finansowym. Sprawdzone wino, ponadczasowa whiskey, aromatyczny burbon czy regionalne piwa. Co byś nie wybrał, na pewno zostanie docenione.

Masz jeszcze dwa dni?

Wybierz się do sklepów z akcesoriami do domu. Znajdziesz tam wszystko w zależności od okazji. Piękna pościel dla babci, jak i nowoczesny zestaw do ulubionego alkoholu dla szwagra to praktyczne prezenty. Dobrze wiesz, że mama na pewno ucieszy się z zestawu ozdobnych ręczników. Jeśli szukasz kubka dla koleżanki z pracy to designerski. Rzeczowo, funkcjonalnie i gustownie.

Najciekawsze pomysły na prezent dostępne są na stronie Ministerstwa Gadżetów – sprawdź więcej

Jeśli wiesz, że osoba, dla której planujesz zakup prezentu, lubuje się szczególnie w jakiejś dziedzinie, to strzałem w dziesiątkę są sklepy tematyczne. Nawet jeśli nie jesteś pewny co wybrać, sprzedawcy są świetnie przeszkoleni w sprzedaży czegoś, co obdarowany na pewno nie będzie chciał zwrócić. Wiele takich sklepów znajduje się poza galeriami handlowymi, więc warto skorzystać z mapy Google, zanim się udasz na zakupy.

Tydzień to dużo

Śmiało zerknij do sklepów internetowych i zamów spersonalizowany prezent. Grawerowana może być nie tylko biżuteria, ale nawet deska do sera. Pamiętaj, że koszulki ze zdjęciami już dawno poszły do lamusa. Jeśli chcesz, wybierz jakieś ładne wspólne zdjęcie sprzed lat i wydrukuj jako obraz na płótnie albo w formie puzzli. Na czasie są też hafty- nie tylko te regionalne.

Zorganizuj wam wspólny czas. Może to być weekend w Krakowie, kabaret w sobotę wieczorem, jak i dwie godziny gry w squasha w tygodniu. Taki rodzaj prezentu sprawdzi się najbardziej u osób będących w pogoni za chwilą wytchnienia od codzienności. Ważne, żeby ustalić wszystko wcześniej. Wszyscy mamy jakieś zobowiązania.

W tym całym zamieszaniu nie zapomnij, że najbardziej liczy się pamięć o drugiej osobie i poświęcenie jej uwagi. Celebrujmy jak najwięcej chwil z bliskimi, to najlepsze co możemy im dać.

Post Comment