Uwodzenie wypunktowane

Kobietę niełatwo jest poderwać. A jeszcze trudniej ją uwieść. Jedni się z tym zgodzą, inni zaprzeczą. Bo ile mężczyzn tyle opinii na ten temat, a ile kobiet, tyle różnych sposobów na zwrócenie ich uwagi i poderwanie. Niektórzy mężczyźni sztukę podrywania mają we krwi – wiedzą co robić, jak się zachować, jakie metody stosować. Inni tej sztuki muszą się nauczyć i wypracować w sobie pewne cechy, które mogą okazać się niezbędne do osiągnięcia celu, czyli serca i ciała wybranki.

Punkt pierwszy: wygląd zewnętrzny

Nie tylko zabójczo przystojni mężczyźni podrywają kobiety. Są też tacy, którzy mimo swojego katalogowego wręcz wyglądu zupełnie nie potrafią tego robić. Nie trzeba być super przystojniakiem, by z powodzeniem uwodzić śliczne kobiety. Ale na pewno trzeba o siebie zadbać. Zadbany mężczyzna przyciągnie uwagę dużo większej ilości kobiet. Modna fryzura, ładny męski zapach, czyste ubranie dobrane odpowiednio do sylwetki – to elementy, które muszą się pojawić. I nie są wcale trudne. Jeśli nie ma się poczucia gustu czy tego co będzie pasować, zawsze można poprosić o radę kogoś bliskiego lub znajomego, który na pewno podpowie i pomoże w wybraniu odpowiednich ubrań. Drugim, nieco trudniejszym elementem jest sylwetka, którą zawsze można nieco dopracować na siłowni lub podczas uprawiania ulubionego sportu. Kobiety lubią dobrze zbudowanych mężczyzn, a ruch to zdrowie dla każdego, więc można tutaj połączyć pożyteczne z … pożytecznym.

Punkt drugi: pewność siebie

Oprócz dobrego wyglądu zewnętrznego bardzo ważna jest także pewność siebie. Kobiety z reguły uwielbiają zdecydowanych facetów, którzy wiedzą czego chcą, ale nie można także w tym przesadzać. Pewność siebie powinna tu iść w parze z delikatnością i zrozumieniem uczuć drugiej osoby. Pewności siebie można się również nauczyć i nawet dotąd nieśmiali mężczyźni po zmianie swojego wyglądu na lepszy, będą się lepiej czuli we własnej skórze. Takie lepsze samopoczucie powinno przekładać się na zdecydowane działania oraz podejmowanie ryzyka w kontaktach z płcią piękną. Pewność siebie pomoże na pewno w podejmowaniu prób podrywania, a zdecydowanie w działaniach – przyciągnie kobiety jak magnes.

Pokonaj trudności w podrywaniu. Wejdź na stronę Uwodzenie.org i zobacz, jak tego dokonać

Punkt trzeci: mówienie i słuchanie

Aby poderwać kobietę trzeba rozpocząć z nią rozmowę.Jej treść zależy od sytuacji, w jakiej się akurat mężczyzna znajduje i trzeba ją mądrze do niej dostosować. Gdy dialog zostanie już nawiązany należy pamiętać o tym, że kobiety lubią być słuchane. To słuchanie musi być uważne, gdyż płeć piękna lubi, dużo mówić i lubi, gdy rozmówca słucha, a nie tylko słyszy. Kobiety postrzegają świat poprzez nawet drobne szczegóły, które potem przekładają się na uczucia, jakie one w niej wywołują. Zrozumienie tego mechanizmu jest kluczem do sukcesu.

Punkt czwarty: komplementy i kontakt

Komplementy są ważne, ale nie należy z nimi przesadzać w myśl zasady co za dużo, to niezdrowo. Każda kobieta obsypana zbyt dużą ilością komplementów będzie wiedziała, że są one wymuszone i nic dobrego, to nie przyniesie. Najlepiej jest komplementować jakieś szczegóły wyglądu, coś co od razu rzuciło się podrywającemu mężczyźnie w oczy (ale należy pamiętać o zachowaniu dobrego smaku tych uwag). I wystarczy. Ważny jest także odpowiedni kontakt z kobietą – wzrokowy a potem fizyczny. Gdy rozmówcy patrzą sobie w oczy, to znak, że są sobą zainteresowani i szanują się nawzajem. Drugą formą kontaktu jest ten fizyczny – nieco trudniejszy, gdyż tutaj na początku naprawdę na niewiele można sobie pozwolić. Odpowiednie dozowanie kontaktu fizycznego wzmacnia więzi i emocje. Zbyt szybkie może wszystko zburzyć.

Post Comment